Werkwijze Vrint

mobiele zorg psychose

 

Gesprekken

Je hebt regelmatig gesprekken met een zorgverantwoordelijke en met een psychiater van het team Vrint. Daarbij maakt het team graag kennis met mensen uit je omgeving die voor jou belangrijk zijn.

Programma

Er is een divers aanbod aan therapie en zorg waarop je kan beroep als dat aangewezen is:

  • familietherapie
  • individuele psychotherapie
  • begeleiding door een sociaal werker
  • medicamenteuze ondersteuning
  • groepstherapeutische activiteiten

Als je in aanmerking komt voor begeleiding door Vrint, kan je rekenen op een zorgcontinuïteit van minstens vijf jaar. Indien nodig kan het team ook gepast doorverwijzen.

Team

psychiaters

   
prof. dr. Marc De Hert 02 758 05 92 marc.dehert@upckuleuven.be
dr. Hella Demunter 0476 54 01 03 hella.demunter@upckuleuven.be
dr. Lut De Rijdt

0498 10 92 42

lut.derijdt@upckuleuven.be

dr. Liesbeth De Coster

02 253 70 16 liesbet.decoster@upckuleuven.be

hoofdverpleegkundige

   
Gert Wouters 0475 75 05 12 gert.wouters@upckuleuven.be

sociaal werk

   
Esther Van Reeth 0474 74 60 17 esther.vanreeth@upckuleuven.be

verpleegkundige

   
Gunther Hannot 0474 74 58 66 gunther.hannot@upckuleuven.be
Leen Lambrechts 02 758 07 20 leen.lambrechts@upckuleuven.be

psychologen

   
Jef Lisaerde 0472 55 61 24 jef.lisaerde@upckuleuven.be

Katrien Lagrou

0470 23 83 02 katrien.1,lagrou@upckuleuven.be
Leen Lambrechts 0473 36 14 97 leen.lambrechts@upckuleuven.be
Mariska Christianen 0472 55 61 53 mariska.christianen@dehulster.be
Martine Lambrechts

02 758 07 68

martine.1,lambrechts@upckuleuven.be
Piotr Quee 0473 73 36 06 piotr.quee@upckuleuven.be