Werkwijze Vrint

mobiele zorg psychose

 

Gesprekken

Je hebt regelmatig gesprekken met een zorgverantwoordelijke en met een psychiater van het team Vrint. Daarbij maakt het team graag kennis met mensen uit je omgeving die voor jou belangrijk zijn.

Programma

Er is een divers aanbod aan therapie en zorg waarop je kan beroep als dat aangewezen is:

  • familietherapie
  • individuele psychotherapie
  • begeleiding door een sociaal werker
  • medicamenteuze ondersteuning
  • groepstherapeutische activiteiten

Als je in aanmerking komt voor begeleiding door Vrint, kan je rekenen op een zorgcontinuïteit van minstens vijf jaar. Indien nodig kan het team ook gepast doorverwijzen.

Aanmelden

0475 40 60 04

9-17 uur

Team
 

psychiaters

   
dr. Hella Demunter 0476 54 01 03 hella.demunter@upckuleuven.be

dr. Liesbeth De Coster

02 253 70 16

liesbeth.decoster@upckuleuven.be 

prof. dr. Ruud Van Winkel 02 758 08 41 ruud.vanwinkel@upckuleuven.be

Psychiater in opleiding

02 758 19 21  0473 34 15 01  
     

coördinatoren

   
Jef Lisaerde 0472 55 61 24 jef.lisaerde@upckuleuven.be
Leen Lambrechts 0473 36 14 97 leen.lambrechts@upckuleuven.be

 

   

sociaal werkers

   
Esther Van Reeth 0474 74 60 17 esther.vanreeth@upckuleuven.be
     

verpleegkundigen

   
Gunther Hannot 0474 74 58 66 gunther.hannot@upckuleuven.be
Leen Lambrechts 0473 36 14 97 leen.lambrechts@upckuleuven.be
     

psychologen

   
Jef Lisaerde 0472 55 61 24 jef.lisaerde@upckuleuven.be
Mariska Christianen 0472 55 61 53 mariska.christianen@dehulster.be
Martine Lambrechts

02 758 07 68

martine.1,lambrechts@upckuleuven.be
Margaux Sageot 0473 73 36 06 margaux.sageot@upckuleuven.be
Freek Dhooghe 0470 23 83 02 freek.dhooghe@upckuleuven.be
Stagiair psychologie 0475 75 02 79